The Sims 3 (Xbox 360)

chwilowy brak towaru

  • Producent: Electronic Arts
  • Kategoria: Gry Xbox 360
  • PEGI (wiek gracza): 12+

Wersja językowa: angielska

Wydanie: EU

Nośnik: DVD


The Sims 3 zaoferuje niespotykaną wcześniej swobodę i dzięki nieograniczonym możliwościom zainspiruje Was do działania. Już wkrótce Simy wyjdą poza cztery ściany domu!


Gra wykorzystuje zupełnie nową technologię, która była opracowywana poprzez blisko trzy lata. To dzięki niej The Sims 3 umożliwi Wam umieszczenie wyjątkowych Simów w świecie, który naprawdę żyje. Wśród pierwszych ujawnionych cech gry znajdują się takie nowości jak: tętniące życiem otoczenie, rozbudowany kreator postaci, realistyczne osobowości i nieograniczone możliwości kształtowania otoczenia.

producent The Sims już dawno została doceniona poprzez graczy, niezależnie od płci i wieku. Kolekcja może poszczycić się imponującym rezultatem 98 milionów sprzedanych egzemplarzy na całym świecie i 22 różnorodnymi wersjami językowymi. Kreatywność, humor i społeczność wiernych fanów to cechy, które pozwoliły The Sims stać się kulturowym fenomenem w skali globalnej już od momentu pojawienia się pierwszej gry z serii w roku 2000.

świeże otoczenie pozwoli poruszać się Simom po całej dzielnicy
Simy mogą luźno spacerować, przemieszczać się po ulicach, odwiedzać domy sąsiadów i zwiedzać całą okolicę. Mogą przechadzać się z przyjaciółmi po centrum miasta, gromadzić nowe znajomości w parku albo przypadkowo spotykać znajomych. Kto wie co się stanie, jeśli znajdą się w odpowiednim miejscu w odpowiednim momencie?!

Nowy kreator postaci zezwala na stworzenie wymarzonego Sima
Łatwe w użyciu narzędzia do projektowania zezwalają na tworzenie osobliwych postaci. To gracz generuje sylwetkę, dobiera wagę Sima i decyduje o wyglądzie jego twarzy, odcieniu skóry i fryzurze. Wybiera także ubrania, makijaż i akcesoria. W ten sposób może powstać realistyczna postać, przypominająca gracza albo nawet jakąś znaną osobistość.

Realistyczne osobowości odzwierciedlają charakter i istotnieść każdego Sima. Nowoczesny system realistycznej osobowości, wprowadzony w The Sims 3, zezwala na nadanie każdej postaci pięciu szczególnych cech. Posiadają one wpływ na zachowanie Simów w solidnych sytuacjach. Nic nie stoi na przeszkodzie, by stworzyć wścibską staruszkę, uwielbiającą mieszać się w sprawy sąsiadów, albo nieokrzesanego punka, który ma problemy z umówieniem się na randkę. Bohaterowie The Sims 3 wychodzą poza sferę prostych potrzeb, a ponieważ dysponują silnymi osobowościami mogą skupić się zarówno na osiąganiu celów doraźnych, jak i długoterminowych. Dzięki liczbie kompilacji osobowości, przekraczającej 700 milionów, nigdy nie wiadomo na kogo trafi się w grze The Sims 3!

Nieograniczone możliwości kreowania świata
Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zbudować wymarzony dom albo zaprojektować niecodzienne mieszkanie. Można zmieniać wszystko, od podłogi po kanapę, tapetę, okna i stojące na nich kwiaty. To zabawne i proste zarazem. W dzielnicy Simów można także stawiać nowe budynki oraz dodawać elementy dekoracyjne i ozdoby. W The Sims 3 samemu decyduje się o tym, kto zamieszka w elitarnej rezydencji, a kto w kawalerce, efektownej willi lub taniej chałupie.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry Xbox 360