Sniper Elite 3 Ultimate Edition (Xbox 360) Ocena produktu:

od 99,90 PLN

  • Producent: Techland
  • Kategoria: Gry Xbox 360
  • Wersja językowa: polska
  • Grupa wiekowa: 16+
  • Tryb multiplayer: tak
  • Gatunek: akcja

Sniper III Ultimate Edition to pełna wersja gry wzbogacona o 9 DLC. W komplecie oprócz samej gry pojawią się trzy dodatki z serii "Save Churchill", sześć paczek broni i inne bonusy dostępne w dniu premiery podstawowej wersji.

Edycja Ultimate zawiera: Save Churchill część 1: In Shadows, Save Churchill część 2: Belly of the Beast, Save Churchill część 3: Confrontation, Hunter Weapons Pack, Camouflage Weapons Pack, Patriot Weapons Pack, Sniper Rifles Weapons Pack, Axis Weapons Pack, Eastern Front Weapons Pack.

Sniper Elite V3 to strzelanka osadzona na terenach Afryki podczas II wojny światowej. Jest to trzecia część popularnej serii studia Rebellion. Identycznie jak w poprzednich częściach, gracz wciela się w postać Karla Fishburne’a, czyli strzelca wyborowego pracującego dla dowództwa amerykańskich sił zbrojnych.

Rozgrywka składa się z serii misji, w większości polegających na wyeliminowaniu konkretnego celu. Głównym atutem gry jest rozbudowana mechanika snajperska, która bierze pod uwagę takie aspekty, jak prędkość i kierunek wiatru czy wpływ grawitacji na tor lotu kuli.

Sniper Elite III: Afrika proponuje realistyczną balistykę poszczególnych typów broni, a wpływ na lot pocisku mają jednocześnie siła, jak i szybkość wiatru, grawitacja i warunki atmosferyczne. Warto dodać, iż autorzy zaimplementowali system kamery rentgenowskiej, dzięki któremu możemy zobaczyć, jak wystrzelony poprzez nas wirtualny pocisk przedostaje się poprzez ciało ofiary.

parametry: strzelanka osadzona w realiach drugiej wojny światowej nowością są sandboksowe mapy oparte na otwartej strukturze rozbudowana mechanika snajperska kamera rentgenowska, która z pełnymi detalami prezentuje jakie zniszczenia wyrządza pocisk w ciele trafionego single/coop

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry Xbox 360