Need for Speed Undercover (Xbox 360)

chwilowy brak towaru

  • Producent: Microsoft
  • Kategoria: Gry Xbox 360
  • Wersja językowa: angielska

Wersja językowa: angielska

Wydanie: EU

Nośnik: DVD


Need for Speed: Undercover to dwunasta odsłona kolekcji gier wyścigowych od Electronic Arts. Produkcja przygotowana przez kanadyjski oddział producenta zrywa z ideą legalnych, torowych wyścigów, którymi uraczono kupujących w ProStreet i przenosi sympatyków szybkiej jazdy z powrotem do podziemia. Opisywany produkt jest pierwszą z odsłon cyklu, która ukazała się nie tylko na komputerach osobistych i konsolach,na dodatek na telefonach komórkowych iPhone.

Zamiast wrzucać graczy od razu w wir zmagań o tytuł króla ulicznych wyścigów, deweloperzy położyli szczególny nacisk na fabułę, mającą za zadanie wprowadzić odbiorców w świat kierowców, którzy zmagając się w zawodach typu Bitwa na autostradzie lub Wyprzedzanie, codziennie balansują na granicy prawa. Historię w Undercover opowiedziano przy użyciu przerywników filmowych z udziałem prawdziwych aktorów. Wśród osób przewijających się na ekranie wystąpiła m.in. Piosenkarka Christina Milian, która wcieliła się w postać przepięknej Carmen.

Programiści z Vancouver zadbali także o dostarczenie graczom trafnej liczby aut znanych marek, asygnowanych do jazdy z zabójczą szybkością i podatnych na tuning – jednocześnie optyczny, jak i mechaniczny. Need for Speed: Undercover konwencjonalnie proponuje na dodatek lepszą oprawę graficzną, a także bogatą ścieżkę dźwiękową, wytworzoną przy udziale artystów z całego świata.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry Xbox 360