FIFA 19 (Xbox 360) Ocena produktu:

od 209,00 PLN

  • Producent: Electronic Arts
  • Kategoria: Gry Xbox 360

Od taktyki po każdy kontakt z piłką – dzięki nowym funkcjom rozgrywki w grze EA SPORTS FIFA 19 gracz będzie miał kontrolę nad każdym aspektem meczu. Nowy system intensywnego prowadzenia piłki ulepszone panowanie nad futbolówką.

Dynamiczna taktyka pozwala lepiej i łatwiej zmieniać sposób gry zespołu w trakcie meczu. Przebudowane walki o piłkę czynią rywalizację o bezpańskie piłki bardziej energiczną i w obszerniejszym stopniu uzależniają rezultat od umiejętności gracza.

System wyczucia czasu przy strzałach powiększa wpływ gracza na uderzenia na bramkę. Z kolei zmiany w technice Real Player Motion pozwalają jeszcze skrupulatniej odwzorować osobowość piłkarzy dzięki realistycznym animacjom.

System dynamicznego prowadzenia piłki: Ten nowy system gruntownie zmienia sposób przyjmowania i uderzania futbolówki. Gracz zyskuje udoskonalone panowanie nad piłką, gra staje się płynniejsza i bardziej kreatywna, a poszczególni piłkarze zyskują na wyraźności.

Gracze dostają do zastosowania świeże narzędzia takie jak markowanie przyjęcia, podbijanie piłki w celu uderzenia z woleja i nowe animacje sztuczek technologicznych takich jak typowy zwód Neymara.

W ten sposób łatwiej będzie efektownie minąć rywala i przygotować sobie okazję bramkową. Dynamiczna taktyka: Zbudowany od podstaw system daje graczom narzędzia do przygotowania zawczasu rozmaitych planów na mecz, które później może użyć w meczu przy użyciu przycisków kierunkowych.

Każda zapisana taktyka zawiera oddzielne ustawienia formacji, nastawienia, a także ofensywnych i defensywnych stylów gry, dzięki temu można prosto się przystosować do każdej sytuacji w meczu. Technika Real Player Motion: System animacji, który odmienił całą grę EA SPORTS FIFA, nadał indywidualny rys najlepszym piłkarzom i dał graczom obszerniejszą kontrolę nad zachowaniem zawodników, dzisiaj jest pod wieloma względami jeszcze lepszy.

Lepsze animacje taktycznego zasłaniania piłki, walki o zachowanie równowagi i starć bark w bark powiększają realizm poruszania się piłkarzy, dają płynniejszą kontrolę nad zawodnikami i jeszcze lepiej uwidaczniają charakterystyczny styl gry największych boiskowych sław....

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry Xbox 360