Far Cry 3 (Xbox 360)

chwilowy brak towaru

  • Producent:
  • Kategoria: Gry Xbox 360
  • Wersja językowa: polska
  • Grupa wiekowa: 18+
  • Tryb multiplayer: tak
  • Gatunek: akcja

Wersja językowa: polska

Wydanie: PL

Nośnik: DVD


Far Cry 3 to charakterystyczny przedstawiciel gatunku pierwszoosobowych strzelanin z otwartym światem – gracz ma możliwość realizowania kolejnych zadań w dowolnej kolejności. Gra proponuje także pełną dowolność w sposobie zaliczania poszczególnych misji. Nic nie staje na przeszkodzie temu,zlikwidować przeciwników w bezpośrednim starciu, ale momentami ewidentnie lepiej zabijać wrogów pozostając niezauważonym.

W grze Far Cry 3 wcielamy się w postać fotografa, Jasona Brody'ego, który pozostał uwięziony na pewnej tropikalnej wyspie w wyniku nieszczęśliwego wypadku (jego łódź została zatopiona), a jego zadanie polega na uratowaniu swej dziewczyny porwanej przez nieznanych sprawców. Opisywana produkcja zawiera także nieliczne elementy cRPG – za pokonywanie oponentów jesteśmy nagradzani punktami doświadczenia, które możemy przeznaczyć na rozwój umiejętności kierowanej przez nas postaci.

Far Cry 3 jest grą nieco krótszą od poprzedniczki – twórcy postawili na bardziej aktywną, ale mniej rozbudowaną kampanię. Przejście całości zajmuje od 15 do 20 godzin. W tym czasie zwiedzimy jednak znacznie więcej lokacji niż w „dwójce", gdyż świat gry jest dziesięciokrotnie pokaźniejszy, a niemal na każdym kroku czekają na nas zróżnicowane niespodziewanki.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry Xbox 360