Call of Duty Modern Warfare Trilogy (Xbox 360) Ocena produktu:

od 128,02 PLN

oszczędzasz do 2%

  • Producent: Electronic Arts
  • Kategoria: Gry Xbox 360
  • Wersja językowa: angielska
  • PEGI (wiek gracza): 3+
  • Tryb multiplayer: nie
  • Gatunek: akcja

CALL OF DUTY: TRYLOGIA MODERN WARFARE
Kultowa trylogia Modern Warfare wreszcie w jednym pudełku! To esencja linii Call of Duty - trzy wysoko oceniane i wielokrotnie nagradzane strzelaniny, przedstawiające konflikt świata zachodniego z rosyjskimi ultranacjonalistami. Wyrusz na niezwykłą misję w ukraińskiej Prypeci, bądź świadkiem kontrowersyjnych scen na rosyjskim lotnisku, zmierz się w trybie wieloosobowym.

W pakiecie:
CALL OF DUTY 4 MODERN WARFARE:
- Gra, która zrewolucjonizowała gatunek strzelanin
- Kilkadziesiąt nagród dla najkorzystniejszej gry roku
- Rozbudowany tryb wieloosobowy
- Kilkanaście milionów sprzedanych egzemplarzy

Gra z gatunku FPS należąca do bestsellerowego cyklu, kojarzonego pierwotnie jedynie z II wojną światową. W czwartej części utalentowani twórcy z firmy Infinity Ward postanowili jednak zerwać z tradycją, serwując nam konflikt zbrojny z przełomu XX i XXI wieku. Za tą wojenną zawieruchą stoi rosyjski skrajny nacjonalista nazwiskiem Zakajew, inspirujący światowy terroryzm, celem odwrócenia uwagi mocarstw od swej próby zagarnięcia władzy w ojczyźnie. Przejmujemy oczywiście kontrolę nad postaciami przeróżnych żołnierzy, uczestniczącymi we wspomnianych działaniach militarnych. Hollywoodzki scenariusz w ramach trybu single player zapewnia graczom emocjonującą i przeróżną zabawę od początku do końca. Przygotowano dla nas m.in. Desant z helikoptera UH-60 Black Hawk, działanie głęboko na terytorium wroga w pełnym kamuflażu rodzaju Ghillie Suit i prowadzenie ognia z pokładu samolotu AC-130. Poszczególne misje bojowe zlokalizowano w przeróżnych zakątkach globu ziemskiego. Trafiamy m.in. Na Bliski Wschód, gdzie jako żołnierz amerykańskiej piechoty morskiej walczymy z islamskimi terrorystami, a także operujemy na terytorium wschodnioeuropejskim, kierując żołdakiem rosyjskim w wojnie domowej. Developerzy opracowali oprawę graficzną, kipiącą postępowymi rozwiązaniami wizualnymi (głębia ostrości, realistyczne cieniowanie etc.), jak także naturalnie funkcjonujący system fizyczny (przykładowo od fali uderzeniowej, powstałej w wyniku wybuchu, przewracają się metalowe beczki i drewniane skrzynie, a nawet ceglane ściany). Nie zapomniano też o nastrojowych motywach muzycznych i sugestywnych efektach dźwiękowych. Całości dopełnia tryb multiplayer, umożliwiający widowiskową rozgrywkę online.

CALL OF DUTY MODERN WARFARE 2:
- Hitowa kontynuacja Modern Warfare
- Jeszcze więcej akcji i emocji
- mieści dodatek Stimulus Package z dodatkowymi mapami

Autorzy odwzorowali niemało najnowszych technice wojskowywirtualnej. Ważnym aspektem gry są jeszcze szczególnie urozmaicone i energiczne misje – uczestniczymy tylko i jedynie w energicznych operacjach militarnych. W trakcie nich wykorzystujemy rozmaite pojazdy i dodatkowy sprzęt oraz działamy w pokaźniejszej grupie.
Twórcy przygotowali widowiskową oprawę audiowizualną, a także niezwykle rozbudowany moduł rozgrywki sieciowej, składający się z kilku niebanalnych form zabawy. Nowością jest tryb Operacje Specjalne, w ramach którego przygotowano 23 krótkie, energiczne zadania. Można je wykonywać samemu, lub w trybie kooperacji z innym graczem przez Internet albo na podzielonymekranie.

CALL OF DUTY MODERN WARFARE 3
• Finałowa odsłona sagi Modern Warfare
• Nowy tryb gry: Survival, w którym gracz walczy z nacierającymi falami przeciwników

Kolejna odsłona bestselerowej linii Call of Duty stanowi kontynuację wydarzeń przedstawionych w Call of Duty: Modern Warfare 2. Wcielając się w żołnierzy gracze próbują powstrzymać wrogie siły, zagrażające bezpieczeństwu i pokojowi na świecie. Decyzją koncernu Activision, który ma prawa do marki Call of Duty, kolekcja rozwijana jest równolegle w dwóch kierunkach – współczesnym i historycznym. Cykl Modern Warfare, za którym stoi studio Inifity Ward, pokazuje fikcyjne wydarzenia osadzone w szczególnie bliskiej przyszłości. Tym razem do prac nad grą włączone zostały także inne należące do Activision studia deweloperskie - Sledgehammer Games i Raven Software. Twórcy postawili sobie za cel zamknąć wątki głównychbohaterówcyklu, równocześniewzbogacającrozgrywkę o świeże komponenty.
Akcja Call of Duty: Modern Warfare 3 toczy się niedługo po wydarzeniach ukazanych w wydanej dwa lata wcześniej drugiej części gry. Scenarzyści zadbali, aby fabuła kampanii głównej cały czas trzymała w napięciu. W 16 misjach gracze posiadają okazję odwiedzić m.in. Dharmasalę (Indie), Nowy Jork (USA), Londyn (duża Brytania), Mogadiszu (Somalia), Hamburg (Niemcy), Paryż (Francja), Pragę (Czechy), Berlin (Niemcy), Waszyngton (USA) i Dubaj (Zjednoczone Emiraty Arabskie). W grze nie brakuje także niepowtarzalnych lokacji, takich jak: moskiewski Kreml, zamek w czeskich górach czy pokład samolotu transportującego prezydenta Rosji.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry Xbox 360