• Producent: Electronic Arts
  • Kategoria: Gry Xbox 360
  • Wersja językowa: polska
  • PEGI (wiek gracza): 18+
  • Tryb multiplayer: tak
  • Gatunek: akcja

Wersja językowa: angielska

Wydanie: EU

Nośnik: DVD


Call of Duty: Advanced Warfare to – jak twierdzą autorzy, studio Sledgehammer Games – strzelanka nowej generacji, której produkcja zajęła aż trzy lata. Najnowsza odsłona serii wydawanej przez Activision ponownie jest strzelanką, w której poczynania sterowanej postaci obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby.

Twarzą gry Call of Duty: Advanced Warfare jest Kevin Spacey, znany aktor, który użyczył aparycji Jonathanowi Ironsowi, założycielowi i szefowi prywatnej korporacji wojskowej. Jej działania mają doprowadzić do porządku na świecie, który aktualnie pogrążony jest w chaosie. Czy uda nam się zrobić wszystko, aby ludzkość przetrwała? A może wręcz przeciwnie, nie podołamy zadaniu i czeka nas zagłada?

Call of Duty: Advanced Warfare to gra, w której masz ogromną przewagę nad wrogiem. Twój egzoszkielet umożliwi Ci skakanie na dalekie odległości, bieganie po ścianach budynków i korzystanie z kamuflażu, a dodatkowo masz na sobie postępowy pancerz i dysponujesz progresywnymi technologicznie rodzajami broni. Wszystko to powoduje, iż bohater jest silniejszy aniżeli kiedykolwiek wcześniej.

Warto wspomnieć, iż Call of Duty: Advanced Warfare oddaje do naszej dyspozycji innowacyjne maszyny, w tym latający motocykl Hoverbike oraz drony oraz gromadzi liczne gadżety i perki przydatne na polu bitwy. Tak rozmaite wyposażenie pozwala graczowi opracować własną taktykę z pomocą której dotrze do celu misji).

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry Xbox 360