Batman Arkham City (Xbox 360)

chwilowy brak towaru

 • Producent: Warner Brothers Entertainment
 • Kategoria: Gry Xbox 360
 • Wersja językowa: polska
 • PEGI (wiek gracza): 16+
 • Tryb multiplayer: tak
 • Gatunek: akcja

Wersja językowa: polska

Wydanie: EU

Nośnik: DVD


Batman: Arkham City to kontynuacja jednej z najlepiej ocenianych gier akcji 2009 roku. Za jej stworzenie odpowiedzialna jest firma RockSteady Studios - autorzy pierwowzoru.

Akcja opisywanej produkcji rozgrywa się półtora roku po wydarzeniach ukazanych w Batman: Arkham Asylum. Tytułowe miasto jest o pięć raz obszerniejsze od tego, które znamy z poprzedniej części. Zabawę rozpoczyna opowieść Alfreda, który wyjaśnia konflikt między Two-Face a Catwoman. Po niej ruszamy na miejsce zdarzenia.

Warto zaznaczyć, iż konfrontacja z Two-Face kończy się dla Batmana postrzałem w klatkę piersiową. Catwoman ma wyswobodzić się z więzów i uraczyć Two-Face kwasem, do którego miała zostać wrzucona. Romantyczny wątek między Catwoman a Batmanem zostanie przerwany poprzez strzał snajpera, który minie ją o koci wąs. Oprócz możliwość rozgrywki w pojedynkę, przystępny będzie również typ kooperacji.

W grze znajduje się nowy tryb –; detektyw, pozwalający na wytropienie mocnych gangów (w taki sposób gracz wynajduje chłopców Riddlera). Pierwszym zadaniem detektywistycznym jest odnalezienie dziury po kuli i ustalenie jej trajektorii, która prowadzi do dzwonnicy zamieszkałej poprzez Jokera. Na tym nie koniec nowości - Batman jest istotnie produktywniejszy, może np. Powiększać szybkość przelotu przez loty nurkowe. W dodatku rozbudowany został gadżet Batman launcher. Dzisiaj będzie można przerwać jego działanie w dowolnym momencie.

Batman Arkham City: Game of the Year Edition mieści:

 1. grę Batman: Arkham City
 2. dodatek Harley Quinn's Revenge
 3. dodatek Kobieta Kot
 4. dodatek Robin
 5. dodatek Nigthwing
 6. pakiet skórek Arkham City
 7. pakiet dodatkowych map

Harley Quinn's Revenge to oficjalny dodatek do gry akcji Batman: Arkham City. Akcja powiększenia kręci się wokół tytułowej ulubienicy Jokera, która chce pomścić śmierć swojego szefa, natomiast Batman i Robin posiadają za zadanie pokrzyżować jej plany. Poszczególne zadania przenoszą nas do lokacji, których nie mieliśmy okazji zwiedzić w podstawowej wersji tego tytułu. Warto dodać, że DLC proponuje około dwie godziny rozgrywki.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry Xbox 360