Fifa 18 (PS4) Ocena produktu:

od 95,00 PLN

oszczędzasz do 77%

  • Producent: Electronic Arts
  • Kategoria: Gry PlayStation4
  • PEGI (wiek gracza): 3+
  • Gatunek: sportowa
  • Wersja językowa: polska

Gra nowa, w folii.

Język: Polski
Gatunek: Sport
PEGI: 3+

Gra FIFA 18 będzie dostępna od 29 września z polskim komentarzem, Ekstraklasą i reprezentacją Polski.

Wykorzystująca silnik Frostbite gra EA SPORTS FIFA 18 zaciera granicę pomiędzy światem wirtualnym a prawdziwym i ożywia zawodników, zespoły i atmosferę tego perfekcyjnego sportu. Tegoroczna odsłona to największy krok naprzód w rozwoju technicznym serii. Technika Real Players Motion to nowy system animacji polepszający precyzję sterowania i wyśmienicie odwzorowujący osobowość zawodników – teraz Cristiano Ronaldo i inni najlepsi piłkarze zachowują się i poruszają tak, jak na prawdziwych boiskach. Sterowanie piłkarzami połączone z nowymi stylami gry zespołów i systemem ustawiania się na boisku dają narzędzia do tworzenia emocjonujących chwil, które rozgrzewają do czerwoności areny piłkarskie na całym świecie. Gra zabierze Cię na dodatek w podróż z Aleksem Hunterem, który powraca z nowymi przygodami w gwiazdorskiej obsadzie z Cristiano Ronaldo i innymi gwiazdami europejskiej piłki. Do trybu FIFA Ultimate Team™ wkraczają IKONY FUT z Ronaldo Nazário i innymi legendami futbolu, po raz pierwszy w FIFA 18 na PlayStation 4, Xbox One i PC – premiera 29 września 2017 r. Gra jest lokalizowana w j. Polskim i mieści komentarz meczowy w wykonaniu D.Szpakowskiego i J.Laskowskiego.

Silnik Frostbite
Wierne odwzorowanie zachowania i sposobu poruszania się prawdziwych piłkarzy, świeże futbolowe światy i bogata osobowość sportowców. Silnik Frostbite pomaga zatrzeć granicę między światem wirtualnym a prawdziwym. Cieniowanie i okluzja jakości filmowej wspomagają renderowanie postaci i udoskonalają ogólny wygląd boisk. Dzięki temu gra FIFA 18 jest najistotniej realistyczną i zapierającą dech w piersiach symulacją piłki w historii gier video.

Sterowanie zawodnikami
technika Real Players Motion: Nowy odmieniający oblicze gry system animacji wykorzystuje przypasowanie trajektorii ruchu każdej części ciała w każdej klatce, co daje doskonale płynne i energiczne sterowanie. Świeże techniki odtwarzania zarejestrowanego na żywo ruchu i animacja z płynnymi przejściami pomiędzy klatkami pozwalają wiernie odwzorować prawdziwą piłkę. Nasza technika pozwoliła powiększyć precyzję ruchu każdego zawodnika na boisku, co wyniosło całą grę na nowy poziom realizmu.

Osobowość piłkarzy: Sześć nowych archetypów postaci i nowa technologia odwzorowania zawodników pozwalają zróżnicować zachowanie piłkarzy na boisku i nadać im jednostkowy charakter. Po raz pierwszy w historii linii rzeczywiste ruchy, rozmiary i atrybuty piłkarzy decydują o tym, jak zawodnik będzie się zachowywał w grze, dzięki temu każdy może naprawdę wejść w skórę najkorzystniejszych na świecie. W grze FIFA 18 od razu poznacie popularny sprint Ronaldo, fantastyczne zwroty Sterlinga i charakterystyczne ruchy ramion Robbena.

Przebudowa dryblingu: W grze FIFA 18 można ruszyć w stronę obrońcy z pewnością siebie wynikającą z wiedzy, że najlepsi piłkarze potrafią gwałtownie zmienić kierunek biegu. Nowa mechanika dryblingu pozwala podejść bardziej kreatywnie do pojedynków jeden na jednego. Bardziej skrupulatne prowadzenie piłki, ciaśniejsze zwroty i momentalne przyśpieszenie. Tego jeszcze w grach piłkarskich nie było!
Płynność: Kreatywne sztuczki, kontekstowe prowadzenie piłki i zupełnie nowa mechanika dryblingu dają graczom więcej możliwości w ataku, kiedy trzeba sobie radzić na znikomej przestrzeni. Dzisiaj można z łatwością zmieniać kierunek biegu i czuć bezzwłoczną reakcję kontrolowanego piłkarza, kiedy nakazuje się mu uniknąć ataku obrońcy.
szybkość: Realistyczne i intensywne animacje biegu pozwalają szybciej przejść od powolnego prowadzenia piłki do pełnego sprintu.

Style gry zespołów i ustawianie się piłkarzy na boisku

Nowy system ustawiania się piłkarzy na boisku: Dzięki obszerniejszej swobodzie ruchu pozostali zawodnicy na boisku analizują sytuację wokół nich i reagują stosownie do niej: wybiegają na pozycję w optymalnej chwili albo pokazują się do podania, aby wesprzeć prowadzącego piłkę. Nowy system ustawiania się piłkarzy na boisku daje jednostajne pokrycie boiska i więcej możliwości w ataku dzięki udoskonalonemu czytaniu gry poprzez cały zespół.

Style gry zespołów: Rozbudowany komplet prawdziwych fasonów gry typowych dla niektórych zespołów sprawia, iż w grze FIFA 18 na boisku zobaczycie z zasady używane w prawdziwej piłce taktyki – dzisiaj błyskawicznie rozpoznacie tiki-takę niektórych spośród najlepszych zespołów Europy albo wysoki pressing stosowany przez kluby Premier League. Poczuj różnicę w podejściu do konstruowania ataków i zachowania w destrukcji, gdy wybierzesz inną drużynę lub zmierzysz się z innym rywalem.

Dynamiczne szybkie zmiany: nowe kontekstowe sugestie zmian pozwalają prosto wprowadzać nowych piłkarzy na boisko bez konieczności wstrzymywania meczu. Czy to w odpowiedzi na zmarnowaną szansę, czy po stracie bramki możesz szybko zdecydować o dokonaniu zmiany bez otwierania menu.

Realistyczne areny piłkarskie

Regionalna atmosfera: Realistyczna wędrówka słońca po niebie, cieniowanie jakości filmowej, charakterystyczne elementy otoczenia murawy, elementy oprawy wizualnej zaczerpnięte z prawdziwych transmisji meczów La Liga i MLS, butelki i wyrwana trawa na boisku, flagi kibicowskie klubów i z solidnych stadionów, komentarz intensywnie reagujący na wydarzenia na boisku i zmiany stanu murawy złożone razem dają najszczególniej realistyczną oprawę meczów w historii kolekcji FIFA.

Wysokiej jakości dynamiczne trybuny: nowe jednostkowe reakcje kibiców na trybunach i większa ilość regionalnych przyśpiewek pozwalają czerpać energię od dwunastego zawodnika. W trakcie konstruowania ataku z trybun będą dobiegały korzystnie znane z prawdziwych meczów przyśpiewki, kibice będą szaleli po strzelonej bramce tak jak na prawdziwych stadionach, a piłkarze mogą podbiec do sektora zajętego przez miłośników swego klubu, aby razem z nimi świętować zdobytego gola.

Pełne dramatyzmu chwile

Cudowne bramki: nowe animacje ruchu i strzałów sprawiają, iż kopnięcia i uderzenia głową są bardziej płynne, co pozwala zdobywać jeszcze efektowniejsze bramki. Indywidualna osobowość piłkarzy zagwarantuje, iż najwięksi bohaterowie nie zawodzą w najważniejszych meczach i częściej trafiają do siatki wtedy, kiedy to najmocniej istotne.
nowe sterowanie dośrodkowaniami: Nowy sposób dośrodkowywania daje mnóstwo różnych możliwości wrzucenia piłki w pole karne, co pozwala energiczne okazje strzeleckie. Centry na jedenasty metr, zawieszone piłki i wrzutki na długi słupek dają świeże sposoby dokładnego zagrania piłki do wypatrzonego w polu karnym kolegi.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry PlayStation4