Crash Bandicoot N. Sane Trilogy (PS4) Ocena produktu:

od 89,99 PLN

oszczędzasz do 38%

  • Producent: Activision
  • Kategoria: Gry PlayStation4
  • PEGI (wiek gracza): 3+
  • Gatunek: zręcznościowa
  • Wersja językowa: angielska

Wersja językowa: angielska

Wydanie: EU

Nośnik: Bluray


Crash Bandicoot N. Sane Trilogy – plaformówki TPP w zbiorczym wydaniu, asygnowanym na najnowszą konsolę Sony. Gry zostają oddane w ręce graczy z odświeżoną szatą graficzną, wykorzystującą możliwości oferowane poprzez konsolę ósmej generacji japońskiego producenta. Modyfikacje nie ograniczyły się jednak do podniesienia rozdzielczości trzech gier cenionej linii, a zdecydowano się na użycie nowych tekstur, efektów specjalnych, wprowadzenie filmowych przerywników. Dzięki czemu trylogia może z powodzeniem konkurować z najnowszymi produkcjami o podobnym charakterze, a wszyscy gracze, którzy zdecydują się na jej zakup, zostaną nagrodzeni na dodatek zawartością dopełniającą, nieobecną w pierwotnych wydaniach poszczególnych gier.

Na komplet składają się gry Crash Bandicoot, Cortex Strikes Back oraz Warped. Tytułowy Crash to sympatyczny główny bohater, który bohatersko stawia czoła wszelkim przeciwnościom losu, przeważnie starając się pokrzyżować plany doktora Cortexa, który ma ambicję, żeby przejąć władzę nad światem i nie cofnie się przed niczym, by to osiągnąć.
Crash potrafi walczyć wręcz, a siły na kolejne poczynania gwarantują mu zdobywane przedmioty, uzdrawiające rośliny i przydatne drobiazgi, które mogą się okazać cenne w najmniej spodziewanym momencie.

Mechanikę rozgrywki Crash Bandicoot N. Sane Trilogy trudno porównywać do pierwotnych gier. Wszystkie trzy pozycje, które weszły w skład nowego zestawu, przeszły tak pokaźne zmiany,oferują zupełnie nową jakość rozgrywki, w dodatku tym przyjemniejszej, że pełnej nowych, niebanalnych tekstur w wysokich rozdzielczościach i dopracowanych graficznie postaci. Przygody sympatycznego jamraja, toczące się w 3D, mogą być naprawdę wciągające zwłaszcza dla nieco młodszych graczy, a fakt, iż edycja mieści wszystkie trzy gry kolekcji, zagwarantuje niemało godzin zabawy i możliwość przypomnienia sobie wszystkich przygód Crasha zanim ukaże się ich czwarta odsłona.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry PlayStation4