Battlefield 1 Rewolucja (PS4) Ocena produktu:

od 74,99 PLN

oszczędzasz do 6%

  • Producent: Electronic Arts
  • Kategoria: Gry PlayStation4
  • PEGI (wiek gracza): 18+
  • Gatunek: akcja
  • Wersja językowa: polska

Dołącz do prężnej społeczności Battlefield i weź udział w widowiskowych bitwach I wojny światowej w renomowanej pierwszoosobowej grze akcji. Battlefield™ 1 Rewolucja to najszczególniej kompletna edycja gry, na dodatek w niebanalnej cenie.

mieści ona: - podstawową grę Battlefield 1 - Zagraj w Battlefield 1 i bądź świadkiem narodzin wojny totalnej. Sprawdź z bliska świat ogarnięty wojną w pełnej przygód kampanii albo walcz w widowiskowych sieciowych bitwach z udziałem maksymalnie 64 graczy.

Bij się jako piechur lub kieruj maszynami lądowymi, powietrznymi i wodnymi. Dostosuj się do warunków dynamicznych pól bitewnych w historii kolekcji Battlefield. - Battlefield 1 Przepustka Premium* - Cztery tematyczne dodatki z nowymi mapami do gry w sieci, nowymi rodzajami broni i nie tylko.

Dwutygodniowy wcześniejszy dostęp do dodatków, które jeszcze się nie ukazały. - Battlefield 1 Nie przejdą: Zaprawieni w boju weterani armii francuskiej stają do walki w obronie ojczyzny. - Battlefield 1 W imię cara: Dołącz do armii rosyjskiej i przenieś się na największy front wielkiej Wojny, gdzie niepodzielnie panuje zimowy mróz.

- Battlefield 1 Niespokojne wody: Weź udział w zaciętych morskich zmaganiach. - Battlefield 1 Apokalipsa: Walcz bez pardonu w najszczególniej krwawych bitwach I wojny światowej. - gromadzi też: - 14 zaawansowanych kompletów bojowych do Battlefield 1, zawierających nieszablonowe skórki do broni, dostarczanych co miesiąc, począwszy od listopada 2016 r.

Zyskując członkostwo Premium, otrzymasz wszystkie pakiety bojowe, które ukazały się od listopada 2016 r. - 14 wyjątkowych nieśmiertelników udostępnianych poprzez cały okres ważności Przepustki Premium do Battlefield 1.

- Pierwszeństwo w kolejkach na serwery. - uzupełniającą zawartość - komplety Czerwonego Barona, Lawrence'a z Arabii i Piekielnego Wojownika z dobranym tematycznie uzbrojeniem, pojazdami i emblematami nawiązującymi do słynnych bohaterów i jednostek.

- Nowy wygląd behemotów, największych pojazdów w Battlefield 1. - Pięć kompletów bojowych do Battlefield 1 z wyjątkowymi skórkami na broń....

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry PlayStation4