• Producent: Electronic Arts
  • Kategoria: Gry PlayStation3
  • Wersja językowa: angielska
  • Gatunek: sportowa
  • PEGI (wiek gracza): 3+
  • Tryb multiplayer: tak
FIFA Street to najszczególniej realistyczna gra w piłkę uliczną jaką kiedykolwiek tworzono. Nad grą pracuje zespół wielokrotnie nagradzanej serii EA SPORTS FIFA i pozostała natchniona doświadczeniem graczy w piłkę uliczna z całego świata. Doświadcz niesamowitych wrażeń jakich dostarcza gra, gdzie wszystko od środowiska do muzyki oddaje właściwości subkultury ulicznej piłki nożnej. Zaopatrzona w bezprecedensowy silnik gry z FIFY, FIFA Street gwarantuje rewolucyjny system Street Ball Control, cały arsenał zwodów i trików specyficznych dla stylu piłki ulicznej, które powodują, iż pojedynki jeden na jeden są pełne pasji. Czy rozgrywasz jeden mecz za drugim bez chwili odpoczynku, tak jak grają w Amsterdamie, albo walczysz o ciągłe posiadanie piłki jak robią to gracze w Londynie, będziesz zachwycony realistycznym odwzorowaniem kontroli nad piłką i grywalnością niespotykaną dotąd w grach piłkarskich. Możesz grać wszędzie od parkingów i parków, do prestiżowych meczy 5 na 5 w turniejach Futsalu na ulicach największych miast. Graj w jednej drużynie z gwiazdami najpopularniejszych klubów piłkarskich na świecie albo przeciwko nim. Graj z prawdziwymi graczami w piłkę uliczną. Rozgrywaj mecze na ponad 35 boiskach rozrzuconych po całym świecie.

Najważniejsze właściwości Pełna autentyczność — najistotniej realistyczna gra w piłkę uliczną jaką kiedykolwiek wykonano oddaje sposób w jaki grają gracze na całym świecie. Wszystko od środowiska do muzyki oddaje atrybuty subkultury ulicznej piłki nożnej.

Street Ball Control — Doświadcz niezrównanej dotąd kontroli nad piłką. System Street Ball Control oddaje możliwości, kreatywność i styl piłki ulicznej . Podejmij wyzwanie wiążące się z pokonaniem i zawstydzeniem przeciwników w pojedynkach 1 na 1, używając nowych możliwości dryblingu i całego arsenału trików.

Drybling w miejscu — Pokonaj przeciwników w pojedynkach 1 na 1! Stojąc w miejscu, manewruj piłką w przód, w tył i z boku na bok żeby zmusić przeciwnika do wykonania pierwszego ruchu, a następnie kontratakuj I pokonaj go zwodem.

Drybling uliczny — Rozwinięcie systemu skrupulatnego Dryblingu z FIFY 12, Drybling uliczny pozwala na pokonanie przeciwnika w każdym momencie, pozwala zgrabnie wyminąć obrońców i zająć udoskonalona pozycję do strzału. Wykorzystuj bliski drybling w nieznacznych przestrzeniach, pod naciskiem I podczas obrony.

Całkiem świeże triki — Ponad 50 całkiem nowych, niesamowicie wyglądających trików aby pokonać przeciwników.

Walka w powietrzu — Podnieś piłkę w powietrze i pokaz co potrafić. Zaskocz umiejętnościami żonglerki, zaskocz przeciwnika przejściem lub strzałem, lub użyj jednego z trików żeby zostawić obrońcę za sobą.

World Tour— Połączony, społeczny tryb gry, który pozwala ci się przenieść w świat gry, zbudować własny zespół złożony z gwiazd piłki ulicznej i rozwijać umiejętności by stać się najlepszą drużyną na świecie. Konkuruj w 16 różnorodnych turniejach i wypełnij 20 różnych wyzwań by przejść od rozgrywek lokalnych do krajowych, potem europejskich by w końcu osiągnąć poziom światowy. Zdobądź ponad 100 przeróżnych fasonów i trików aby twój zawodnik mógł konkurować z innymi swoja klasą i umiejętnościami. W dodatku odblokuj 225 przedmiotów dla twojej drużyny: stroje drużyny, ubrania, buty, nowe boiska i zespoły.

Turnieje — Rywalizuj w 16 przeróżnych turniejach. Graj w sieci, przeciw innym drużynom wykonanym poprzez innych graczy w FIFA Street — wszystkie grające według własnego stylu i ustawień. Graj nie tylko przeciwko drużynom innych graczy – lecz także przeciw nim samym, w meczach 1 na 1 w sieci. Wyniki wszelkich turniejów są odnotowywane na tablicy wyników abyś mógł je porównywać ze swoimi przyjaciółmi.

Uliczne wyzwania — Wypełnij 20 ulicznych wyzwań abyś mógł dołączyć do swojej drużyny innych graczy — ulicznych zawodników z prawdziwych turniejów lub gwiazdy z twoich ulubionych klubów. Graj z albo przeciw drużynom złożonym od 1 do 4 graczy z rożnymi zasadami gry włączając Zasady Panna (zdobywasz gol strzelając bramkę między nogami przeciwnika), Rozrywkowe Punkty (wygrywa ten kto porwie tłum) i Ostatni na Boisku (punktujesz, tracisz zawodnika z drużyny wygrywa ten, który pierwszy straci wszystkich zawodników). Każde wyzwanie ma swoja własna tablice wyników gdzie mozesz porównac swój najkorzystniejszy wynik lub czas z przyjaciółmi.

Królowie ulicy — Od parkingów i parków do siłowni i boisk na dachach, FIFA Street proponuje różne lokacje, miedzy innymi tak kultowe miejsca jak Rio de Janeiro, Londyn, Amsterdam i Nowy Jork.

Dowolność ustawień — Możliwości ustawień meczu pozwalają oddać nieszablonowy styl rozgrywania spotkań w najróżniejszych częściach świata, liczbę graczy i typów meczu. Podejmij wyzwanie bitwy na triki albo meczu panny w Amsterdamie, spotkania w stylu futsalu bez dobijania piłki o ściany w Hiszpanii lub ostrego meczu 5 na 5 w dużej Brytanii.

Silnik gry z FIFA — FIFA Street bazuje na najlepszych mechanizmach z szanowanego przez krytyków silnika gry FIFA, włączając Silnik Zderzeń, skrupulatny Drybling, Personality+ i niemało więcej.

Licencjonowana zawartość — W grze odnajdziesz gwiazdy Manchesteru United, Barcelony, Realu Madrid i wielu innych klubów z całego świata. Graj Messim, Rooneyem, Kaką i twoimi ulubionymi zawodnikami wyposażonymi w autentyczne stroje treningowe i meczowe.

Gwiazdy — Graj prawdziwymi gwiazdami piłki ulicznej przeciwko innym mistrzom ulicznym, którzy biorą udział w prawdziwych turniejach.

Produkty podobne

Produkty najpopularniejsze w kategorii Gry PlayStation3